ErasmusJO11 sluit bekerronde winnend af

Zonder 2 afwezigen vanwege blessure en ziekte (beterschap) vertrok ErasmusJO11 met een voltallige supportersschare (ouders dus) naar Schipluiden. Onze nieuwe aanwinst Dilara was er ook bij en tezamen met Culcin maakten de dames er een mooi spektakel van . Op het hobbelige grasveld was het even wennen maar na 10 minuten was het gedaan met de tegenstander. Iedereen stond en bleef goed op de positie spelen en na een paar mooie aanvallen was het Culcin die er 5 in het netje wist te schieten. Na rust Dilara in de spits en het eerste balcontact leverde ook een mooie treffer op. Met goed voetbal van iedereen en met doelpunten van Culcin (6), Dilara (2), Chris (een harde afstandspegel),  Quilyan (mooie solo) en Zayd (vrije trap er direct in) werd een 12-2 overwinning behaald.