ErasmusJO-11 verliest eerste competitiewedstrijd

Het was in het donker verzamelen afgelopen zaterdag. Om half negen moest eraan getreden worden tegen Die Haghe. Met 2 meiden en 9 jongens (en een hele schare ouders !!) begonnen we de wedstrijden met 2 opdrachten. De eigen plek houden en constant proberen de bal van de tegenstander af te pakken. De spelers corrigeerde dit door te zeggen dat er sportief moest worden gespeeld:-) . De eerste vijf minuten zat het even niet mee toen Zyad de bal keihard in zijn gezicht kreeg, de scheidsrechter liet doorspelen en de 1-0 werd gemaakt. Daarna raakten we van slag en stonden we ineens met 3-0 achter. Maar in de eerste helft werden vervolgens de 2 opdrachten prima uitgevoerd en na een 3-2 achterstand met rust (met een fantastisch doelpunt vanaf eigen doel in drie aanrakingen in het doel van de tegenstander) kwamen we terug naar 3-3. Het zag ernaar uit dat de 3-4 snel zou vallen maar een paal en een onverklaarbare strafschop tegen gooide roet in het eten.  De kopjes gingen hangen en de 6-3 nederlaag was een feit. Ondanks de nederlaag prima gespeeld. Vanaf deze week trainen op de aanval en doelpunten !  Zaterdag weer een uitwedstrijd tegen WateringseVeld