Erasmus zon 1 – SVH 1 2-5

Vooraf vroeg iemand om een slidingbroek en elastiekjes !?!

We noemen geen namen, maar hij is keeper.

Niet de onze overigens.

Ook vooraf dachten we niet kansloos te zijn.

SVH had laatstelijk wat punten verspeeld.

En in de heen wedstrijd toonden we al best wel mee te kunnen.

Ook nu was onze start voortvarend,

Bas maakte na een 1-2-tje met de paal de 1-0.

Een pingel en een slordige terugspeelbal zetten ons echter op achterstand.

Na rust drongen we meer en meer aan.

Maar SVH liep gestaag uit.

Tussendoor had Ton nog  een pingel omgezet.

Verlies dus tegen een toch wel betere tegenstander.

As. zondag (1e paasdag !) gaan we naar Madestein voor winst.

Erasmus 2 ging onnodig met 1-3 onderuit tegen koploper HBS. Erasmus had het meeste balbezit maar het lukte niet om dit in scores om te zetten. In de eerste helft kreeg HBS welgeteld twee kansen waarvan een binnen werd gewerkt. Effectief was het wel.

Tweede helft zelfde verhaal veel balbezit de nodige kansen, zij het nu ook voor HBS en was het Erasmus wat de punten moest afstaan. Hier werd nog lang onder het genot van 10 kilo spareribs en een klein biertje over nagepraat.