Erasmus zaterdag heeft technische staf bijna rond

Voor het seizoen 2017 – 2018 heeft de zaterdagtak van sv Erasmus haar technische staf bijna rond. Nieuw dit jaar is onder andere hoofdtrainer Patrick Puister. Patrick Puister wordt gezien als een zeer ambitieuze trainer met wie het mogelijk moet zijn de zaterdagselectie van sv Erasmus naar een hoger plan te tillen. Dit zal hij samen met zijn twee assistent trainers (Ferry de Jong en Dave Lamens) moeten bewerkstelligen.

 

Naast de vacature voor de keeperstrainer van de selectie is sv Erasmus nog op zoek naar een trainer voor het tweede elftal. Nieuw in het technisch hart van het tweede elftal is Xander Rietbroek. Xander zal de rol als verzorger van het tweede elftal op zich nemen.

 

De technische staf ziet er als volgt uit:

Hoofdtrainer Assistent trainers
Patrick Puister Ferry de Jong
Dave Lamens
Trainer 2e elftal
Openstaande vacature
Keeperstrainer
Openstaande vacature
Herstel- en conditietrainer
Hans Kooijenga
Leiders
1e elftal 2e elftal
Mitchell van Dam Ron van Hoorn
Appie Luytgaardem Marcel van Ewijk
Grensrechter
1e elftal 2e elftal
Piet van Dam Cor van den Bosch
Verzorgers
1e elftal 2e elftal
Rob Toet Xander Rietbroek
Fysiotherapeut
Wouter de Kok
Wedstrijdsecretaris Materialen
Piet van Dam Tim van der Meer