Erasmus VET 1 – Wanica star 12-3.

De eerste wedstrijd als Veteranen is een feit. Na een voorbereiding die hier ook bij hoort (twee spelers getraind, de rest was goed afgetraind en John Mansveld was slechts 5 minuten te laat hulde!). De lange rustperiode had ons duidelijk goed gedaan. Erasmus walste over de (sportieve) tegenstander heen. Na 10 minuten stond het al 3-0 voor Erasmus waarbij John Reintjes de primeur had de eerste er in te koppen! Erasmus was zeker niet sneller qua tempo maar de balbehandeling en positiespel was vele malen beter dan onze tegenstander die ook nog eens in een hogere klasse uitkomt. Bij rust stond het al 7-0. Waar moest dit ophouden?

We hadden wel al afgesproken 80 minuten te spelen en het werden er uiteindelijk 75. De tweede helft was best het aankijken waard. Ook Wanica deed wat terug en scoorde zelfs met een fraaie omhaal. Uiteindelijk liep de score op naar 12-3. Doelpuntenmakers. Romano 4x (ging helemaal los in de spits) John & John 4x, Niels 2x, Maurice 1x, Xander bij zijn debuut 1x. Volgende week kan Sparta Rdam niet en is het nog niet bekend of we aankomende week spelen. Binnenkort mee. Wel afgesproken dat we de trainingen weer op gaan pakken. Te beginnen as donderdag en wel komen we hebben ook bardienst!