Erasmus VE 2 – TAC ’90 VE2: 4-5

Vorige week leed sv Erasmus VE een 3-1 uitnederlaag bij VCS. Sorry, maar het ontbrak me aan tijd om daar het verslag van te schrijven. Met de verwoestende uithaal van Bulent werd daar de eer gered.

Vandaag begonnen we ronduit dramatisch. De iets later aangekomen toeschouwers stonden zeer hoopvol langs de lijn toen duidelijk werd dat er 2 ballen in het mandje lagen. En dan ook nog aan de verkeerde kant. Kom je kijken staan ze 2-0 achter, tja het was effe niet anders. Eenmaal bij zinnen kwamen we terug in de wedstrijd en had de aansluittreffer zo kunnen of moeten vallen. Dit gebeurde niet. De ruststand werd zelfs met een 3-0 achterstand in gegaan. Technische en tactische wissels, in de volksmond ook wel vermoeidheid, brachten nieuw elan in de ploeg. Het spel werd nu door VE2 bepaald. Veel aanvallen brachten ons veel kansen. Jammer genoeg werden ze niet allemaal afgemaakt, anders hadden we zo maar gelijk kunnen komen. De 1-3 van Steve, als schot bedoeld, trof direct doel. De harde voorzet van Steve die daarop volgde werd hard ingekopt door Teun, 2-3 en spanning volledig terug. Zoals gezegd volgde er veel kansen op 3-3, maar viel de 2-4. Veerkracht alom want Willem maakte de 3-4. Alles op de aanval dan maar en uitkijken voor de counter, helaas te laat en toen werd het 3-5. Nog een maal naar voren bal in de diepte op Peter en jawel daar was nummer 4. Ondanks de extra time kwamen we net een klein beetje tijd te kort. We verdiende meer daar waren we het over eens, maar kregen het niet.

Nog een kans om punten toe te voegen aan ons totaal, maar dan wel tegen de koploper.

Groet Michel.

 

 

Doelpunten                  
Baggio 9 Peter 7 Michel L. 4 Raymond 3 Richard 2
Michel B. 9 Roger 5 Steve 4 Ayoub 3    
Willem 8 Bulent 5 Marco 3 Teun 2