Erasmus thuis tegen HPSV

Na de overwinning van vorige week uit bij Quintus staat Erasmus er goed voor. Met 12 punten uit 5 gespeelde wedstrijden is het vlaggenschip terug te vinden op de 3e plek op de ranglijst. PGS/VOGEL en BMT zijn nog koploper met 15 punten. Morgen staat er een wedstrijd op het programma tegen hekkensluiter HPSV, waarvan gewonnen moet worden om de koppositie in zicht te houden. Er dient uitgekeken te worden voor onderschatting, want HPSV weet de laatste weken het net te vinden.

Erasmus - HPSV

De thuiswedstrijd wordt afgetrapt om 14:30 uur, onder begeleiding van arbiter J. Janson.

Het tweede team wilt de uitslag van vorige week snel vergeten en ontvangt morgen om 12:00 uur PGS/VOGEL 3. Ondanks dat PGS/VOGEL pas twee wedstrijden heeft gespeeld hebben ze evenveel punten als Erasmus, wat dan ook een lastige wedstrijd zal worden. Het derde team speelt ook thuis om 12:00 uur tegen Toofan 2. Tegen Toofan hopen de heren van het derde eindelijk van de hatelijke 0 punten af te komen.

Laten we hopen dat het morgen droog blijft, want er valt weer genoeg te zien.