Erasmus Paastoernooi Klaverjassen/Jokeren

Eindelijk was het zover. Een aantal initiatiefnemers hebben de krachten gebundeld  en Zaterdag, 24 maart, een kaartavond georganiseerd. Paastoernooi klaverjassen/jokeren en iedereen zat er wel weer op te wachten. De opkomst was uitstekend en uiteindelijk hadden we 11 tafels Klaverjassen en 2 tafels Jokeren.

De sfeer zat er goed in en we kunnen stellen dat alles prima verliep. De avond begon om 20.00 uur en ging door tot in de late uurtjes. De klok ging ook nog een uur vooruit, daar moesten we ook rekening mee houden.

Er waren weer leuke prijzen te winnen, waaronder levensmiddelenmanden. Naast de prijzen voor het kaarten was er ook een tombola met meer dan 20 prijzen.

Tussendoor waren er ook nog snacks en iedereen kreeg na afloop een kleine paasstol mee naar huis. Na de prijsuitreiking en de tombola werd er nog even bijgepraat en daarna iedereen weer huiswaarts. De reacties waren heel positief en men wacht op het volgende toernooi. We gaan dit zeker weer doen en op daar het Kersttoernooi.