Erasmus JO11-2 bevriest en verliest

Na een overwinning op de dametjes van Honselersdijk, die waren bevangen door de kou, waren nu onze jongens aan de beurt om niet opgewassen te zijn tegen de elementen.

We moesten aantreden tegen de absolute koploper VELO die dit seizoen al bijna 100 keer gescoord hadden en tegen ons gingen ze er gelijk vol op! Binnen een paar minuten hadden ze er al 5 ingeschoten. Het was bar koud en na die grote snelle achterstand was de moed wel heel diep in de schoenen gezakt……van enig verzet tegen het goede VELO was al snel geen sprake meer!!! De jongens stonden veelal stil en slechts Rechiano en Yousef kwamen soms nog in beweging terwijl juist dat de manier was om een beetje warm te worden! Nee….vandaag was niet onze dag en in overleg met de tegenstander en scheidsrechter werd snel afgefloten…..VELO had er op dat moment zeker 15 gemaakt……wij waren slechts 1 keer in de buurt van hun goal gekomen!!!

Snel vergeten dan maar….en volgende keer beter!!!

Groet,

Frank