Erasmus E3 – SVH-Celeritas E7

zaterdag 23 januari

Wat hebben we geschoten…..maar we zijn er niets mee opgeschoten. We schoten op de lat, we schoten over de lat, we schoten op de paal, we schoten op de andere paal en tegen de keeper. We schoten tegen een been, we schoten met links en we schoten met rechts…… Het hielp allemaal niets: De bal wilde er vandaag gewoon niet ingeschoten worden. We bleven wel ons best doen. De keepers hielden er mooie ballen uit en de verdediging was er steeds op tijd bij. Tot 1 keertje…. en SVH-C maakte prompt 1-0. Dat lieten we natuurlijk niet op ons zitten en we probeerden van alles. Ons publiek telde al een paar keer de gelijkmaker, maar dan was daar weer de goede keeper van SVH-C. Aan het eind ging er nog een bal in de bovenhoek waar niemand wat aan kon doen. Zo verloren we met 2-0 , maar met een beetje geluk……. Volgende week dan maar ! Dat wordt vroeg opstaan: Let op de site en op onze eigen app!

Peter.