Erasmus Darts 2020

Zaterdag 15 februari is het weer zover! De kantine is opnieuw omgebouwd tot “Het Haagse Alley Pelley”. Via het vertrouwde Tac-Tics zullen de prijzen weer verdeeld worden. Wij starten rond 19.00 uur. Het einde wordt rond 24.00 uur verwacht.
Je kunt je opgeven via de mail (guidoeskinasi@gmail.com) en via de lijst die op het prikbord hangt (gangetje naar de toiletten). Wel het verzoek om niet zomaar mensen in te schrijven. Mocht je later toch niet mee kunnen gooien, laat dit dan bijtijds (2 dagen van te voren) weten. Hoewel er een aparte damescompetitie is, ben je als dame uiteraard ook welkom in de “gewone” herenpoules. Fallon Sherrock heeft onlangs ook menig man een lesje geleerd. Uiteraard is er donderdag 13 februari weer gelegenheid tot ingooien in de kantine.
Wellicht kom je lekker kijken, zonder mee te gooien. In dat geval kun je de wedstrijdleiding een handje helpen. Zij zoekt nog enige assistentie, bij het schrijven en het signaleren van lege banen.

Tot 15 februari!