Erasmus 1 zo – HWD zo 1 (vr) aanvang 14:30

Het zijn lastige tijden voor de zondagselectie ook mede gezien het feit dat tijdens de vorige corona golf er ook een seizoen nagenoeg niet is gevoetbald. De situatie is dat we nog steeds wachten op uitsluitsel van de KNVB wat men denkt te gaan doen nu er geen poule meer is. We kennen de opties die onderzocht worden en hebben onze voorkeur ook aangegeven.  Achter de schermen wordt er gewerkt aan een oplossing maar waarom het zo lang moet duren is ons volstrekt onduidelijk!  De oplossing in onze ogen is eenvoudig, rechtvaardig en snel te realiseren, maar schijnbaar toch niet. Wij hopen nu snel wat te horen want er is en wordt nauwelijks gevoetbald, hetgeen volstrekt onacceptabel is. Het beperkt zich nu tot trainen en oefenwedstrijden. Zo spelen we morgen thuis tegen HWD uit Rotterdam en hopen op ons complex weer onze trouwe supporters te ontmoeten!