Erasmus 1 – Laakkwartier 1 & Erasmus 2 – DVO’32 2

Op zaterdag 5 november staan er voor de zaterdag selectie thuiswedstrijden op het programma. Het is voor Erasmus 1 haar eerste wedstrijd in de tweede periode. Voor Erasmus 2 staat er ook een belangrijke wedstrijd op het programma.

 

Erasmus 1 zal spelen tegen Laakkwartier 1. Aanvang van de wedstrijd is 15:00 uur, de volgende spelers worden om 13:30 uur verwacht:

 

 • Tim Geurse
 • Delano van den Bosch
 • Kasper Koers
 • Jochem Pronk
 • Danny Lamens
 • Abdel Aznai
 • Tom Honders
 • Roell Brute
 • Mustafa Kececci
 • Ilker Isik
 • Jamal Elouarti
 • Sean Korte
 • Ferry de Jong
 • Stephan de Roode

 

Na een overwinning op LYRA (5-4) van vorige week, doet Erasmus 2 volop mee in de strijd om het kampioenschap. Al is het vroeg in het seizoen, de doelstelling is duidelijk: kampioen worden. Tegen directe concurrent DVO’32 2 is een overwinning dan ook noodzakelijk. De aanvang van de wedstrijd is 12:30 uur. De volgende spelers worden om 11:15 uur verwacht:

 

 • Jaimy Reedijk
 • Jeroen Kok
 • Silvester Zalm
 • Sven van Hoorn
 • Maurice Palstra
 • Jordy van Delft
 • Luuk van Zanten
 • Jeffrey Vreeswijk
 • Daniel Kooijenga
 • Damien Grut
 • Dylan Kroeze
 • John Reijntjes
 • Kjell toet
 • Remco Palstra
 • Menno Broug
 • Amine Achahchah