Erasmus 1 – DHL 1 3-4

Zo dichtbij een (vervangende) periodetitel zijn we nog niet geweest en hoe mooi zag het eruit 10 minuten voor tijd met een 3-1 voorsprong. Gegokt en verloren en mooi te zien de emotie na afloop maar gelukkig kwam als snel het realiteitsbesef. Een moeizaam seizoen waarbij we na de winterstop pas onze draai begonnen te vinden. Hadden we maar eerder …….. dan hadden we waarschijnlijk hoger gestaan, dat denken wij ook. Een moeizaam jaar wordt doorgaans gevolgd door een veel beter jaar en als we het voor elkaar krijgen de groep bij elkaar te houden en uit te breiden wie weet wat er volgend seizoen in het verschiet ligt.

Een moment wilden we niet onderbelicht laten. De 2-1 van Michael van der Heiden gaat wat ons betreft als mooiste doelpunt de boeken in, wat een pass, wat een aanname en hoe fraai buitenkant voet ingeschoten.

Voor nu het seizoen gaan afsluiten, evalueren en volgend jaar moet alles beter, achter de schermen wordt hier druk aan gewerkt. Binnenkort meer over de afsluitingsdag.