Einde jeugdseizoen 2017-2018 in zicht

Afgelopen zaterdag was de laatste officiële competitiedag voor de jeugd. Deze week staan nog 3 inhaalwedstrijden op het programma maar of die ook daadwerkelijk nog worden gespeeld is niet zeker. De teams worden hierover geïnformeerd.
Aanstaande zaterdag 2 juni is er voor alle spelers/broertjes/zusjes/vrienden van JO13/JO11/JO09/JO08 een fraaie sportdag in elkaar gezet. Iedereen heeft afgelopen zaterdag een flyer ontvangen. Deelnemers moeten zich inschrijven van 09.15 – 09.45 uur waarna het spektakel om 10.00 begint.

We gaan nog door met de trainingen tot en met maandag 11 juni waarvan het schema als volgt is :
– woensdag 30 mei: training
– maandag 4 juni: training
– woensdag 6 juni: geen training
– maandag 11 juni: training
vanaf dinsdag 12 juni geen jeugdtrainingen meer.