Donderdag 28 december: Oliebollentoernooi

Donderdag 28 december is weer tijd voor het traditionele oliebollentoernooi voor alle Erasmus senioren.

 

 

 

 

 

 

 

Bij het oliebollentoernooi wordt je in een team ingedeeld, wat je de kans geeft om ook eens met andere spelers van Erasmus te voetballen. De teams bestaan uit 7 a 8 spelers en er wordt gespeeld op een half veld met kleine doeltjes. Aan de hand van het aantal aanmeldingen speel je, naar verwachting, een mini-toernooi van 3 maal 15 minuten tegen verschillende teams. Na afloop staan er natuurlijk oliebollen klaar.

Aanmelden gaat op de avond zelf, deelname is gratis. Ook wordt je op de avond ingedeeld in teams.

Het programma is al volgt:

19:00 uur – 19:30 uur: aanmelding deelnemers

19:45 uur: indeling teams

20:00 uur: start toernooi

21:30 uur: einde toernooi

22:00 uur: prijsuitreiking