Den Hoorn E9 – Erasmus E3

Dat was de hele week al spannend…..Zaterdag om half 8 verzamelen: Zou dat lukken….? En ja hoor Kacper was er al ruim voor half 8 en even na half 8 druppelden ook de andere spelers binnen. Guvencan en David hadden netjes afgeschreven en zo konden we met 8 spelers naar Den Hoorn. Dankzij 3 vaders-met – auto-supporters kwamen we soepel in Den Hoorn. Ook Mohameds vader ging nog mee als supporter en na een korte warming up kon de wedstrijd beginnen. We waren veel in de aanval, maar toch scoorde Den Hoorn het eerste doelpunt. Die ene bal van ons……zat die nou wel of zat die nou niet…..Wij dachten van wel. Maar de scheidsrechter beslist , dus hij telde niet. Naoufel en Gulcin wisten voor ons de bal in het doel te krijgen en onze keepers Soufian en Burak hielden veel ballen tegen. Misschien was een gelijkspel wel de goede uitslag geweest, maar vlak voor tijd schoot den Hoorn toch nog de vierde er in. Onze laatste alles of niets aanval werd afgefloten en zo verloren we netnetnet met 4-3.

Volgende week tegen Velo gaan we nog eens iets laten zien! En wie schoot de penalty met links er in……? Wie het weet mag het zeggen op de app.

Peter.