De vereniging verwelkomt nieuwe sponsor Kardol inspecties

Kardol inspecties is een erkend onafhankelijk en gecertificeerd inspectiebedrijf. Zij voeren oa inspecties uit van elektrische installaties conform de normen:

  • NEN-1010, Nieuwe installatie
  • NEN-3140, Bestaande installatie
  • SCIOS scope-10, Brandrisico inspectie
  • SCIOS scope-12, Zonnepanelen

Vaak is een inspectie een eis vanuit de verzekering. Zo ook bij sv Erasmus.

Reden voor sponsoring sv Erasmus:

Door Covid hebben verenigingen het financieel zwaar. Toen wij de aanvraag kregen om een inspectie uit te voeren bij sv Erasmus hebben we besloten dit uit te voeren voor een reclamebord aan het hoofdveld. Sporten is gezond, maar ook het samenkomen bij een vereniging is voor ieder mens sociaal gezond. Als wij iets kunnen doen om een vereniging te steunen, doen we dat dan ook graag.

Kardol inspectiesMooie gedachte van Kardol en wij zijn erg blij met hun sponsoring.