De selectie van sv Erasmus is rond voor seizoen 2022-2023

De zaterdagselectie voor het nieuwe voetbalseizoen 2022-2023 is na aflopen van de overschrijvingsperiode rond. Trainer Patrick Vink zal wederom samen met de welbekende stafleden gebruik kunnen maken van een grote selectie spelers, waarbij wederom gemikt wordt op de bovenste plaatsen binnen de zaterdag 4e klasse.

De mutaties komen voort uit interne verschuivingen binnen de zaterdagafdeling van Erasmus, maar ook oude bekenden die hun weg terug hebben gevonden en spelers die opzoek waren naar een nieuwe uitdaging. Belangrijk punt was het verjongen van de selectie om te kunnen bouwen naar de toekomst, wat uiteindelijk toch redelijk gelukt is.

Onderstaand de nieuwkomers binnen de zaterdagselectie:

 • Abdel Aznai (WIK)
 • Wesley Boers (Overige senioren)
 • Daan Dwight (Was gestopt)
 • Mohamed Boudont (Madestein)
 • Lenn van Gaalen (FC ‘s-Gravenzande)
 • Jonal Lawson (VCS)
 • Giovanni v.d. Luitgaarden (FC ‘s-Gravenzande)
 • Marc van Nieuwkerk (FC ‘s-Gravenzande)
 • Lorenzo van Oosten (Zuid-West)
 • Dilo Abdinnabi (BMT)
 • Viney Ori (Overige senioren)
 • Daniel Ramdjas (DUNO)
 • Danny Rolvink (Zondag)
 • Lars Schoonus (Haagse Hout)
 • Lars Swagerman (Die Haghe)
 • Germain Sint-Jago (Zondag)
 • Tonnie Trompert (Was gestopt)
 • Berkan Yildiz (Overige senioren)
 • Ulas Yildiz (Overige senioren)
 • Yassin William
 • Owen van Zijl (sv Loosduinen)

Helaas zullen er ook een aantal spelers Erasmus gaan verlaten. Het gaat hierbij om een zestal spelers die elders een nieuwe uitdaging hebben gevonden. Helaas stopt Mike Beurden, die zijn schoenen aan de wilgen gaat hangen na jarenlang selectievoetbal te hebben gespeeld voor sv Erasmus. Succes allemaal toegewenst en Mike bedankt!

De aftrap en het schema voor de voorbereiding zal spoedig worden gedeeld met alle spelers!