Chris Houtman Voetbaltoernooi

Zaterdag 20 mei is het dan eindelijk zo ver! Het Chris Houtman voetbaltoernooi. In totaal verwachten wij maar liefst 24 teams. Wij verwachten dat alle team om 10:30 uur aanwezig zijn. Rond 11:00 uur zullen de eerste wedstrijden worden gespeeld. Het toernooi loopt door tot zo’n 16:00 uur. Wij wensen alle teams alvast heel veel succes en plezier toe.

Naast het voetbal zal er voor de kinderen onder ons een springkussen aanwezig en natuurlijk de prachtige speeltuin. Net zoals elk jaar is er ook weer een tombola. De hoofdprijs houden we nog even geheim… Loten kan je gedurende de hele dag kopen. Er is een vaste verkoopplek in de kantine en er lotenverkopers rond op het terrein.

Gedurende de dag zorgt een DJ voor de muziek en voor de echte muziekliefhebbers speelt vanaf 20.00 uur een coverband.

Tot zaterdag!