Aangescherpte Corona-maatregelen

Vandaag zijn aangescherpte Corona-maatregelen bekend gemaakt. Maar gelukkig kunnen alle amateurs, senioren en jeugdspelers blijven voetballen. Dit verandert niet. Dat is belangrijk want sporten heeft een positieve invloed op de gezondheid en weerstand.
Maar vanaf zaterdag 13 november 18.00 uur gelden de volgende regels:
– Publiek is helaas niet meer welkom. Hierbij geldt een uitzondering voor alle personen die functioneel noodzakelijk zijn voor de wedstrijden, zoals scheidsrechters, trainers, coaches, leiders, onderhoudsprofessionals, vrijwilligers en strikt noodzakelijke rij-ouders.
– In de kantine is een CTB voor alle personen van 18 jaar en ouder verplicht.
– Ook zijn vaste zitplaatsen verplicht in de kantine.
– Afhalen van eten/drinken bij een afhaalpunt (binnen) mag zonder CTB maar met mondkapje.
– De kantine moet uiterlijk om 20.00 uur sluiten.
Deze regels blijven voorlopig tot 4 december 2021 van kracht.