1ste Erasmus FIFA E-Tournament zeer geslaagd!

Afgelopen zaterdag was de kantine van onze SV het toneel voor een unicum: voor het eerst werd er een professioneel georganiseerd E-Tournament gehouden…..voor de ouderen onder ons: voetballen op de computer!

Het maximum aantal van 40 deelnemers was snel  ingeschreven en vanaf 19.00 uur was er te genieten van snelle combinaties, prachtige reddingen, fantastische goals, technische hoogstandjes en dit alles gedirigeerd door behendige vingers die de controllers lieten ratelen. Het niveau lag hoog en naar het eind van het tournament liep de spanning hoog op. Uiteindelijk wist Redouane de eerste plaats te veroveren, Faisal werd tweede, Khalid derde.

Een zeer geslaagd evenement, die houden we erin!! Tot een volgende keer en de organisatie bedankt voor jullie inzet!!