Programma

Programma Jeugd, G-voetbal en Senioren zaterdag 21 oktober

ThuisploegUitploegverzameltijdAanvangScheidsrechterKleedkamerVeld
Erasmus JO19-1 . Vredenburgh JO19-1Afspraak14.30 Umut8 en 3 1
Erasmus JO15-1 Blauw Zwart JO15-2 Afspraak 11.00 Carl 8 en 3 1
Erasmus JO15-2 VELO JO15-6 Afspraak 12.00 Frank 2 en 5 3
Erasmus JO13-1 Den Hoorn JO13-4 10.1511.00 Ibrahim 1 en 7 2
Erasmus JO13-2 Foreholte JO13-6G 12.1513.00 Leo 4 en 6 1
Erasmus JO11-1 VRIJ
Erasmus JO11-2 VRIJ
Berkel JO9-3 Erasmus JO9-1 10.00 11.00
Erasmus JO9-2 VRIJ
VELO JO8-1Erasmus JO8-1 07.45 08.45
Erasmus JO8-2 VRIJ
Erasmus JG1 VRIJ
Erasmus G1 VRIJ
Erasmus Zat1 VRIJ
Erasmus Zat2 VRIJ
Erasmus Zat3 Ariston '80 414.00 1 en 7 2

Programma Senioren Zaterdag

Wedstrijdprogramma zaterdag 21 oktober 2017 senioren
Programmaleiding:
ThuisploegUitploegAanvangWedstrijdnr.ScheidsrechterKleedkamerVeld
Erasmus 1VRIJ
Erasmus 2VRIJ
Erasmus 3Ariston'80 414:0023962

Programma Senioren Zondag

Wedstrijdprogramma zondag 22 oktober 2017 senioren
Programmaleiding:
ThuisploegUitploegAanvangWedstrijdnr.ScheidsrechterKleedkamerVeld
SVH 1Erasmus 114:0026134K. Badal
Erasmus 2VRIJ
Erasmus 3VRIJ
Erasmus 4VRIJ
Kethel Spaland VE1Erasmus VE110:0095640
Erasmus VE2VRIJ

Programma Senioren Zaterdag

Wedstrijdprogramma zaterdag 28 oktober 2017 senioren
Programmaleiding:
ThuisploegUitploegAanvangWedstrijdnr.ScheidsrechterKleedkamerVeld
Erasmus 1DUNO 114:3029586R. van der Zee1 en 71
Erasmus 2Monster 412:00651252 en 5
Die Haghe 6Erasmus 314:3064870

Programma Senioren Zondag

Wedstrijdprogramma zondag 29 oktober 2017 senioren
Programmaleiding:
ThuisploegUitploegAanvangWedstrijdnr.ScheidsrechterKleedkamerVeld
Erasmus 1Roodenburg 114:3025880A. van Vliet1 en 71
Erasmus 2sv Madestein 112:00265305 en 31
Erasmus 3RKDEO 710:0095920V. Ramlakhan1 en 71
Erasmus 4TAC'90 314:00959192 en 42
Erasmus VE1Haagse Hout VE112:00959018 en 62
Erasmus VE2TAC'90 VE211:00959002 en 43

Programma Senioren Zaterdag

Wedstrijdprogramma zaterdag 04 november 2017 senioren
Programmaleiding:
ThuisploegUitploegAanvangWedstrijdnr.ScheidsrechterKleedkamerVeld
VCS 1 Erasmus 114:3029740
VELO 3Erasmus 214:3066238
Erasmus 3DUNO 411:1566501

Programma Senioren Zondag

Wedstrijdprogramma zondag 05 november 2017 senioren
Programmaleiding:
ThuisploegUitploegAanvangWedstrijdnr.ScheidsrechterKleedkamerVeld
Delfia 1Erasmus 114:3025412
BMT 3Erasmus 211:0027016
fc Zoetermeer 6Erasmus 312:0096173
VELO 6Erasmus 411:0096171
Kethel Spaland VE2Erasmus VE112:0096154
SVH VE1Erasmus VE210:0096157