Indeling voorjaarscompetitie Jeugd bekend gemaakt

Zoals de KNVB heeft aangegeven, is deze week de indeling van de zogenaamde voorjaarsreeks bekend gemaakt: hieronder de indeling voor onze jeugdteams:

Naast de tegenstanders is ook de aanvangstijd van de wedstrijden aangegeven.

Erasmus JO19-1 Erasmus JO15-1 Erasmus JO15-2
Quick JO19-4 14:30 Quick JO15-3 12:30 Quick JO15-6 11:30
RKAVV JO19-3 10:30 GDA JO15-2 12:30 FC ‘s-Gravenzande JO15-6 09:00
Honselersdijk JO19-3 14:30 HBS JO15-6 12:15 HBS JO15-5 12:15
ODB JO19-1 14:45 KMD JO15-2 08:30 Scheveningen JO15-3 11:00
DUNO JO19-2 14:45 Loosduinen JO15-1 12:00 Die Haghe JO15-3 12:00
Westlandia JO19-3 14:30 SVH JO15-2 12:15 VELO JO15-5 12:30
Wilhelmus JO19-2 12:30 Die Haghe JO15-2 11:30 DUNO JO15-2 11:45
Quintus JO19-2 14:30 ODB JO15-1 11:30 Erasmus JO15-2 13:00
Erasmus JO19-1 14:00 Verburch JO15-3 09:45 Quick Steps JO15-1 11:45
Duindorp sv JO19-1 12:00 Houtwijk sv JO15-1 10:00 LYRA JO15-5 10:30
Wilhelmus JO19-3 15:00 Erasmus JO15-1 11:00 HDV JO15-1 11:30
Laakkwart. JO19-2 14:00 Hercules JO15-3 11:00 GSC ESDO JO15-3 11:00
Erasmus JO13-1 Erasmus JO13-2
Sportclub Monster JO13-2 08:30 Quick JO13-7 12:30
FC ‘s-Gravenzande JO13-4 09:00 DWO JO13-5 08:30
KMD JO13-2 08:30 FC ‘s-Gravenzande JO13-6 10:30
Delft JO13-1 13:00 HBS JO13-8 10:45
Loosduinen JO13-2 12:00 Den Hoorn JO13-7 10:00
SVH JO13-3 10:45 GSC ESDO JO13-4 09:45
VELO JO13-5 11:00 Erasmus JO13-2 13:00
GSC ESDO JO13-2 09:00 Westlandia JO13-4 09:00
MSV ’71 JO13-2 10:15 RAS JO13-2 08:30
Erasmus JO13-1 11:00 Hercules JO13-3 11:00
LYRA JO13-2 08:45 LYRA JO13-5 08:30
HMC JO13-1 10:30 Die Haghe JO13-6 10:30
Erasmus JO11-1 Erasmus JO11-2
Sportclub Monster JO11-5 09:00 GDA JO11-5 10:00
FC ‘s-Gravenzande JO11-5 08:30 Loosduinen JO11-3 10:00
KMD JO11-4 09:45 Honselersdijk JO11-5 09:00
Quintus JO11-2 09:30 SVH JO11-7 09:30
VELO JO11-7 11:15 Die Haghe JO11-6 09:30
HVC’10 JO11-2 08:30 VELO JO11-8 10:00
DUNO JO11-3 09:45 DUNO JO11-5 08:30
Verburch JO11-5 08:30 ODB JO11-2 09:00
Wateringse Veld GONA JO11-2 10:30 Erasmus JO11-2 09:45
Erasmus JO11-1 09:45 Hercules JO11-4 09:30
Westlandia JO11-3 08:30 RAS JO11-4 09:00
LYRA JO11-4 08:30 Verburch JO11-8 09:30
Erasmus JO9-1 Erasmus JO9-2 Erasmus JO9-3
FC ‘s-Gravenzande JO9-3 08:30 Sportclub Monster JO9-4 09:00 Semper Altius JO9-2 09:00
KMD JO9-1 09:45 GDA JO9-2 10:00 VCS JO9-1 08:45
MVV ’27 JO9-1 09:45 FC ‘s-Gravenzande JO9-8 09:30 SVH JO9-5 08:30
Maasdijk JO9-1 08:45 KMD JO9-3 11:00 VELO JO9-5 10:00
Naaldwijk JO9-1 09:00 HVC’10 JO9-3 09:30 DUNO JO9-3 08:30
Honselersdijk JO9-1 09:30 Vredenburch JO9-3 08:30 Vredenburch JO9-4 10:00
VELO JO9-3 08:45 Den Hoorn JO9-5 10:30 Wateringse Veld GONA JO9-2 09:00
HVC’10 JO9-1 09:30 Houtwijk sv JO9-2 09:00 ODB JO9-2 11:00
MSV ’71 JO9-1 09:00 Erasmus JO9-2 09:00 Erasmus JO9-3 10:45
VDL JO9-1 09:00 Westlandia JO9-4 08:30 Hercules JO9-2 08:30
Erasmus JO9-1 08:45 Hercules JO9-3 08:30 REMO JO9-2 10:00
LYRA JO9-2 08:30 LYRA JO9-5 09:30 BMT JO9-3 10:30
Erasmus JO8-1 Erasmus JO8-2
Die Haghe JO8-2 08:30 Concordia JO8-4 11:00
HBS JO8-2 08:30 Die Haghe JO8-4 08:30
PGS/VOGEL JO8-1 09:30 Erasmus JO8-2 09:45
Erasmus JO8-1 08:45 Naaldwijk JO8-2 09:00
Quick JO8-3 08:30 Quick JO8-5 08:30
GSC ESDO JO8-5 08:30 GSC ESDO JO8-4 08:30
Quick Steps JO8-1 09:00 Den Hoorn JO8-2 08:30
Scheveningen JO8-1 08:30 HVV JO8-5 08:30
GDA JO8-1 10:00 SVH JO8-4 08:30
HDV JO8-1 09:30 Wateringse Veld GONA JO8-1 09:00
Laakkwart. JO8-2 11:30 VELO JO8-3 08:45
Toofan JO8-1 10:30 HBS JO8-4 08:30