sv Erasmus

Oefenwedstrijden ter voorbereiding nieuwe seizoen 2016/2017

Op maandag 30 mei (19.00 uur) spelen 2 C-teams ter voor bereiding op het nieuwe seizoen een oefenwedstrijd tegen DHL. Alle spelers geboren in 2002 en 2003 zijn hiervoor uitgenodigd. De teams staan onder begeleiding van Ajoub, Bulent en Salim. Zie hieronder voor de namen: Yusuf Sekerdag Yusuf Duzgun Adam...

Pasfoto inleveren

De volgende spelers dien voor 1 juli 2016 een pasfoto in te leveren. Stoppen in de brievenbus die in de kantine hangt. Digitaal opsturen is uiteraard ook goed naar h.v.vliet@casema.nl  Wie niet hieraan voldoet moet er rekening mee houden dat hij bij de start van het seizoen 2016-2017 niet speelgerechtigd...

Jan Vonk overleden

  Afgelopen donderdag is Jan Vonk (69) overleden aan de gevolgen van een noodlottig ongeval. De laatste 15 jaar had Jan ernstige gezondheidsproblemen. Maar keer op keer wist hij goed uit een scala aan operaties te komen. Waar mogelijk bleef hij aanvankelijk verenigingsactiviteiten ondersteunen. Daarbij viel vooral zijn niet aflatende...

Oefenwedstrijden ter voorbereiding nieuwe seizoen 2016/2017

Op maandag 30 mei (19.00 uur) spelen 2 C-teams ter voor bereiding op het nieuwe seizoen een oefenwedstrijd tegen DHL. Alle spelers geboren in 2002 en 2003 zijn hiervoor uitgenodigd. De teams staan onder begeleiding van Ajoub, Bulent en Salim. Zie hieronder voor de namen: Yusuf Sekerdag Yusuf Duzgun Adam...

Voorbereiding jeugd seizoen 2016/2017

We zijn inmiddels in volle gang met de voorbereidingen voor het seizoen 2016/2017. Op 1 juni is er een kaderavond waar gezamenlijke afspraken worden gemaakt over start trainingen/opzet trainingen/teamindeling etc. voor het nieuwe seizoen. Alle kaderleden ontvangen hiervoor per mail nog een uitnodiging. Op maandag 30 mei (19.00 uur) spelen...

Jeugdprogramma zaterdag 28 mei

Naast ons eigen jeugdtoernooi voor de D1 en D2 staan er voor diverse teams een uittoernooi op het programma voor aanstaande zaterdag 28 mei. D1 en D2 Erasmustoernooi: verzamelen om 09.00 uur. E1: toernooi Naaldwijk: verzamelen om 12.00 uur. E3: toernooi DWO: verzamelen om 11.30 uur. F2 en F3: toernooi KMD: verzamelen om...

Vanaf vierde gele kaart kosten zelf betalen

De toename van het dit seizoen ontvangen aantal gele kaarten is een doorn in de ogen van het algemeen bestuur. Dat wordt nog eens versterkt omdat een groot deel bestaat uit waarschuwingen die zijn gegeven voor praten en andere vormen van onsportief gedrag. In een poging het aantal gele kaarten...

Jeugdtoernooien zaterdag 28 mei

Naast ons eigen jeugdtoernooi voor de D1 en D2 staan er voor diverse teams een uittoernooi op het programma voor aanstaande zaterdag 28 mei. D1 en D2 Erasmustoernooi: verzamelen om 09.00 uur. E1: toernooi Naaldwijk: verzamelen om 12.00 uur. E3: toernooi DWO: verzamelen om 11.30 uur. F2 en F3: toernooi KMD: verzamelen om...

Jeugdtrainingen deze week

Het seizoen, op een enkel toernooi na, zit erop maar de trainingen gaan beperkt door. Het trainingschema voor deze week ziet er als volgt uit: Maandag 23 mei: geen trainingen Dinsdag 24 mei: training D1, E en F Woensdag 25 mei: training E en F (middag) en C1 en C2: geen...

Xander Pronk nieuwe ass. trainer sv Erasmus zondag

Na het bericht dat Peter Hartgring assistent trainer is geworden bij SEV moesten wij op zoek naar een vervanger. Deze is afgelopen week gevonden in Xander Pronk Met Xander halen we een zeer geroutineerde assistent trainer in huis. Xander werkt momenteel als decaan en docent Lichamelijke Opvoeding in het voortgezet...