sv Erasmus

En daar is-tie dan!

Jerry Koers heeft er vele uren inzitten, tussen de vele studie-uren door voor zijn opleiding! De dank daarvoor is zeker op zijn plaats! Goed gedaan Jerry! Jullie zullen zien dat het navigeren door de site heen makkelijke is geworden, dit pagina’s beter worden gepresenteerd en vooral….het gebruik van de site...

Dinsdag as Delfia 1 – sv Erasmus 1 (zo)

As dinsdagavond, aanvang 20:00 zal Erasmus 1 (zo) aantreden uit tegen 4e klasser Delfia voor de 1e ronde van de Sir Winston cup. We verzamelen of om 18:30 bij Erasmus of om 19:00 bij Delfia. De volgende spelers worden verwacht, alle overige spelers trainen om 19:45 Tim Geurse, Metin Omerov,...

Jeugdprogramma zaterdag 6 februari

Vanwege het carnavalweekend is er een beperkt inhaalprogramma. De C1, C2, D1, E3 en F1 spelen GEEN wedstrijd. De E1 om 09.00 uur en de D2 om 10.00 uur spelen een thuiswedstrijd. De F2 en F3 verzamelen om 07.30 uur voor een uitwedstrijd en om 08.00 uur doet de E2...

Aankomend weekend geen voetbal A categorie

As zondag zijn Erasmus 1, 2 en 3 vrij en gaan we een voetballoze zondag tegemoet. Wel zal Erasmus 1 dinsdagavond uit aantreden om 20:00 tegen DELFIA 1 voor de Sir Winston Haaglanden cup. Delfia speelt in de 4e klasse.

Erasmus 2 – VUC 2 2 – 2

De mooiste aanval van de wedstrijd. Via onnavolgbare bewegingen werden wat verdedigers het bos ingestuurd. Door twee man van ons op rij. Besloten met een fraaie krul in de verre bovenhoek. Maar ook een katachtige VuC-doelman. Net niet dus. VUC bleek helemaal niet zo’n slechte ploeg. Heel anders dan in...

Uitslagen Erasmus zondag afgelopen weekend

Erasmus 1 verloor zeer spijtig van Den Hoorn met 1-3. Na een hoogst ongelukkig eigen doelpunt in de eerste helft, wist Erasmus in een gelijk opgaande wedstrijd via Michael van der Heiden 1-1 aan te tekenen. Echter toen Erasmus met 10 man kwam te staan profiteerde Den Hoorn volop. Erasmus...

sv Erasmus VE2 – Laakkwartier VE1: 3-6

Voorafgaand aan de wedstrijd ging het licht aan in de kelder van het veteranen 2 (zie vorig verslag). De oplossing voor vandaag kwam al snel boven tafel, we stelde een ongeslagen aanvoerder aan, met garantie dat we niet verder zouden zakken op de ranglijst. Al snel bleek deze strategie de...

Erasmus E3 – SVH-Celeritas E7

zaterdag 23 januari Wat hebben we geschoten…..maar we zijn er niets mee opgeschoten. We schoten op de lat, we schoten over de lat, we schoten op de paal, we schoten op de andere paal en tegen de keeper. We schoten tegen een been, we schoten met links en we schoten...

Hercules E4 – Erasmus E3

Zaterdagochtend 8 uur: Donker, koud en een stevige wind maar gelukkig was alle regen al ‘s nachts gevallen. Daar waren Gulcin en Derman: “Wij gaan gelijk door en Heinos en Guven ook”. Dat telde lekker aan. Naoufel en Soufian lieten ook nog weten gelijk door te gaan en David was...

Voetbalschool het Verschil start weer met een nieuwe cursus

Iedereen kan hieraan deelnemen, of je nu talentvol bent of minder getalenteerd. De indeling vindt plaats n.a.v. leeftijd & vaardigheid en starters & gevorderden. Onze school bestaat alweer 10 jaar en bezit de accreditatie van Rene Meulensteen, waar wij onze opleiding van genoten hebben.