sv Erasmus

FUNRUN tbv ROPARUN

De ten behoeve van de ROPA-run gehouden FUNRUN is een heel leuke activiteit geworden. Voetballers hebben van nature natuurlijk een hekel aan rondjes lopen maar dat geldt blijkbaar niet voor onze jongste jeugd want zij deden hun uiterste best om zoveel mogelijk rondjes te lopen! Iedereen, lopers, begeleiders, organisatie hebben...

Verslagen VE2

Semper Altius VE1 – sv Erasmus VE2: 5-2 Full Speed VE1 – sv Erasmus VE2: 3-2 sv Erasmus VE2 – ODB VE3: 1-3   We zijn inmiddels 3 wedstrijden verder na het laatste verslag dat jullie trouwe lezers over VE 2 hebben gelezen. Zondag, donderdag, zondag een ritme waarvan menig...

Erasmus zo had het afgelopen weekend het net niet

Je hebt van die dagen van net niet. Net niet de beloofde lentedag. En net niet alert genoeg in het veld. En dus niet opgewassen tegen onze opponent. Met de 0-1 ruststand kwamen we eigenlijk nog goed weg. Dat gold ook voor het aantal teggentreffers daarna. Tussendoor hadden Ton en Amine de...

Erasmus 1 en 2 winnen in de Pasen

Madestein 1 – Erasmus zon 1    0   –   1 Voetballen op 1e paasdag. Wat een trieste bedoening eigenlijk. Zowel vooraf als achteraf was het op ons eigen complex doodstil. Bij Madestein, toch de gastheer, was het niet veel beter. De “thuissupporters”  zaten voornamelijk in het rookhok te kaarten. Die...

Herman Kooijenga nieuwe trainer van de zaterdagselectie

Verheugd zijn we om mede te kunnen delen dat er overeenstemming is bereikt met Herman Kooijenga. Zowel spelers, staf en bestuur hebben allen positieve indrukken gekregen van Herman en hebben er het volle vertrouwen in dat hij het komende seizoen iets moois neer kan zetten. De komende tijd zal gebruikt...

Erasmus Paastoernooi Klaverjassen/Jokeren

Eindelijk was het zover. Een aantal initiatiefnemers hebben de krachten gebundeld  en Zaterdag, 24 maart, een kaartavond georganiseerd. Paastoernooi klaverjassen/jokeren en iedereen zat er wel weer op te wachten. De opkomst was uitstekend en uiteindelijk hadden we 11 tafels Klaverjassen en 2 tafels Jokeren. De sfeer zat er goed in...