sv Erasmus

Gastklaverjassen op 7 april

In het kader van het Buurthuis van de Toekomst wordt op vrijdag 7 april bij Erasmus door de Haegsche Duym een klaverjas- en jokerdrive georganiseerd. Ook Erasmus-kaarters zijn daarbij van harte welkom. Inloop vanaf 19.30 uur. Start drive om 20.15 uur. Inschrijven (per koppel) kan tot 2 april gebeuren bij...

Oud VVP-lid Bram Habraken overleden

Op 24 maart is op 91-jarige leeftijd Bram Habraken overleden. In lang vervlogen tijden was hij jeugdspeler en lid van de selectie van VVP. Later werd Bram elftalleider van VVP 4, een team met coryfeeën als Ton de Heer, Jos Rijntjes, Theo van Veen, George van Leersum en zoon Henk...

ErasmusJO11 schiet met scherp

Na een prima wedstrijd tegen Houtwijk en 2 goede trainingen (met een nieuw trainer erbij) afgelopen week, trad ErasmusJO11 vandaag aan tegen WateringseVeld. De uitwedstrijd werd teleurstellend met 2-2 gelijk gespeeld. Met 8 tegen 8 en in de vaste opstelling werd de eerste helft aangevangen. De eerste 10 minuten mooie...

RAS 1 – Erasmus 1 & Naaldwijk 3 – Erasmus 2

Zaterdag 25 maart mogen de selectiespelers van sv Erasmus weer knallen op het voetbalveld. Wederom staat er voor Erasmus 1 een belangrijke wedstrijd op het programma. Tegenstander is nummer 2 op de ranglijst, RAS.   RAS pakte uit de laatste zes wedstrijden de volle buit, 18 punten. Daarmee nadert het...

Zegereeks GDA 1 (zat) een halt toegeroepen

Erasmus 1 heeft zich ten koste van GDA 1 (zat) een ronde verder gespeeld in de Haaglanden cup.   Dat het geen makkelijke wedstrijd zou worden, was vooraf duidelijk. GDA was de ploeg in vorm. In de laatste 11 wedstrijden (9 competitie & 2 beker) werden er ook 11 gewonnen....

Erasmus VE2 – Full Speed: 5 – 6

Deze week een harde wind haaks over het veld; meetkundig gesproken is dat onder een hoek van 90° gemeten op de zijlijn. Beide teams hadden daar dus evenveel last of gemak van. En we hadden zin in hoor. Renato had zaterdagavond zijn shirt al aangetrokken en als de verhalen hierover...