sv Erasmus

Erasmus zaterdag wint eerste bekerwedstrijd

Afgelopen zaterdag stond de eerste bekerwedstrijd op het programma. Tegenstander was MSV’71 uit Maassluis. na een goede voorbereiding waarin Erasmus vijf wedstrijden ongeslagen wist te blijven is deze goede lijn doorgetrokken in de eerste bekerwedstrijd. In de eerste 20 min vergat Erasmus te voetballen. Veel lange ballen waarin de opbouw van...

Barrooster seizoen ’16-’17 bekend

Zoals ieder jaar wordt van elk seniorenteam verwacht dat zij enkele bardiensten draaien op donderdagavonden. Het barrooster is opgesteld en effectief vanaf donderdagavond 25 augustus 2016. Het barrooster kan teruggevonden worden onder het menu Kantinezaken (onderin de site).

CONTRIBUTIE SEIZOEN 2016/2017

Deze week zijn de contributiebrieven voor het seizoen 2016/2017 voor de spelende en niet spelende leden verstuurd. Wanneer je geen e-mail of brief hebt ontvangen kun je dit melden bij Jos Rijntjes via: josrijntjes@ideemix.nl De verschuldigde bedragen voor de contributie van dit seizoen kun je ook vinden op onze website...

Leo van Veen overleden

Ons bereikte het droeve bericht dat vrijdag 19 augustus om 11.00 uur Leo van Veen op 88 jarige leeftijd is overleden. Leo was één van de nog in leven zijnde ereleden die een grote bijdrage heeft geleverd aan zijn VVP.   Onze gedachten gaan uit naar de nabestaanden van Leo,...

Beker- en oefenwedstrijd voor Erasmus zaterdag

Afgelopen dinsdag en woensdag speelde Erasmus een oefenwedstrijd tegen Oliveo. Na met rust 0-2 achter hebben gestaan knokte Erasmus goed terug tot 2-2. Woensdag speelde Erasmus ook een oefenwedstrijd, ditmaal tegen Semper Altius. Na kansrijke eerste helft voor beide ploegen ging Erasmus wat gelukkig met 2-0 voorsprong de rust in. De...

Jeugdtrainingen weer van start

Met ingang van deze week, vanaf maandag 15 augustus gaan we weer van start met onze jeugdtrainingen volgens onderstaand schema. De B-jeugd heeft nog een weekje vrij, zijn beginnen hun trainingen op maandag 22 augustus. We hopen jullie allemaal weer aanwezig te zien! JO9 F-Jeugd Maandag 18.15 – 19.15 Woensdag...