sv Erasmus

Erasmus 1 – Hercules 1 & Erasmus 2 – Monster 3 (oef.)

Na de algehele afkeuring van vorige week staan de selectiespelers van sv Erasmus te popelen om morgen weer te vlammen op het veld.   Erasmus 1 mag het ditmaal opnemen tegen Hercules. Hercules staat op de felbegeerde 4e plaats met 28 punten uit 15 wedstrijden. Daarmee hebben ze een voorsprong...

Foto van links naar rechts; Voorzitter Seniorencommissie Marco Hartgring, trainer Patrick Puister, Technisch Coördinator Hans Kooijenga

Nieuwe zaterdagtrainer

Afgelopen maandag 13 februari heeft het algemeen bestuur en de technische staf overeenstemming bereikt met trainer Patrick Puister. Hij wordt volgend seizoen onze hoofdtrainer van de zaterdagselectie. Wij zijn erg blij met zijn komst. Wij wensen hem veel plezier en succes toe tijdens het komend seizoen. Met Patrick weten wij...

Afkeuring jeugdprogramma zaterdag 11 februari

Het complex ligt bedekt onder een mooie laag sneeuw van 2 centimeter. Dit betekent dat alle THUIS-wedstrijden zijn AFGEKEURD. Ook de wedstrijd van ErasmusJO09-1 uit tegen Gravezande is afgekeurd. Voor de uitwedstrijden van ErasmusJO09-02 en 03 is dit nu, 07.20 uur, nog niet bekend. Update 07:40: ook de uitwedstrijd van...

Wandelaaars weer actief

Zaterdag 11 februari en zondag 12 februari zijn onze wandelvrienden van S.D.S. weer actief op ons sportcomplex. Deze keer staat de Wintertocht op het programma met afstanden 5-10-15-25 kilometer. Nordic Walking is op alle afstanden mogelijk. De 5 en 10 kilometer zijn bovendien rolstoelvriendelijk. Vanaf 08.30 uur kan er gestart...

Afscheid Leo Reedijk

Een groot aantal leden heeft op 7 februari een laatste groet aan Leo Reedijk gebracht. Namens sv Erasmus werd ons lid van verdienste door Renato Bernardon toegesproken. De tekst daarvan gaat hierbij (link opent in nieuw venster).