sv Erasmus

Wanica Stars – Erasmus 2

Aankomende zaterdag speelt Erasmus 2 een uitwedstrijd tegen Wanica Stars voor de beker. De aanvang van de wedstrijd is 14:00. Voor de wedstrijd gaan de overige spelers voetgolfen in Leidschendam, daarna zullen de spelers bij de bekerwedstrijd van Erasmus 2 gaan kijken.   De volgende spelers worden om 12:30 verwacht:...

Jeugdprogramma komende dagen

Dag Teams Activiteit Donderdag 20 oktober JO13 GEEN Training Vrijdag 21 oktober JO09, JO11 en JO13 Onderlinge activiteit: Aanwezig zijn om 09.45 uur, Einde 12.00 uur Zaterdag 22 oktober JO09, JO11 en JO13 Onderlinge activiteit: Aanwezig zijn om 09.45 uur, Einde 12.00 uur JO13-2 inhaalwedstrijd tegen REMO Verzamelen om 08.30...

Onrust rondom kunstgrasvelden

Door enkele publicaties in de media is er de nodige onrust ontstaan rondom kunstgras-velden en met name rondom velden waar gebruik is gemaakt van rubber korrels gemaakt van oude autobanden. sv Erasmus heeft bij de aanleg van ons kunstgrasveld gekozen voor een andere zogenaamde ‘infill’, en wel een soort gemaakt...

6e ERASMUS MUSIC FESTIVAL bij sv Erasmus

Op zaterdag 5 november 2016 (aanvang 20.00 uur) gaat het Erasmus Music Festival (EMF) op voor de 6e editie. Na 2015, 2014, 2011, 2008 en 2007 zal dit mooie festival wederom worden gehouden.   Trots zijn wij als organisatie dat we de volgende bands mogen aankondigen; Alfa Female Luminize Little Stef Tijdens de pauze...

Ooievaarpas laten scannen!!!!!

Vele van onze (jeugd)leden maken gebruik van hun Ooievaarspas voor de betaling van de contributie. Deze pas moet dan wel elk jaar opnieuw gescand worden bij ons op de club! Dit seizoen is al weer enkele maanden onderweg en er moeten nog veel passen gescand worden! Bij deze een oproep...

Oefenwedstrijd Erasmus – Quick Steps

Op dinsdagavond (18-10) zal er een oefenwedstrijd zijn tussen Erasmus en Quick Steps. De wedstrijd zal gespeeld worden om 20:00, de volgende spelers worden om 19:00 verwacht:   Jaimy Reedijk Luuk van Zanten Silvester Zalm Mustafa Kececci Ilker Isik Tom Honders Kasper Koers Patrick Eckhardt Jochem Pronk Jordy van Delft...