sv Erasmus

Henk Boon ziek

Henk Boon, onze combinatiefunctionaris, die zich vooral met de jongste jeugd bezig houdt en de Erasmustrainers bij de jeugd en stagiaires van Mondriaan begeleidt, is helaas uitgeschakeld vanwege gezondheidsproblemen. Onderzoek in het ziekenhuis moet uitwijzen waar de klachten vandaan komen. Wij wensen Henk een snel herstel toe.

Erasmus zaterdag heeft technische staf bijna rond

Voor het seizoen 2017 – 2018 heeft de zaterdagtak van sv Erasmus haar technische staf bijna rond. Nieuw dit jaar is onder andere hoofdtrainer Patrick Puister. Patrick Puister wordt gezien als een zeer ambitieuze trainer met wie het mogelijk moet zijn de zaterdagselectie van sv Erasmus naar een hoger plan te...

Chris Houtman Voetbaltoernooi zeer geslaagd!

In een zonovergoten dag waarin 22 teams deelnamen aan het Chris Houtman Vriendentoernooi gaat als een waar succes in de boeken. Winnaars van deze editie zijn de nieuwkomers van KSD.   Dit jaar kreeg het toernooi een naamsverandering ter ere van Chris Houtman. Familie Houtman was dan ook erg groot vertegenwoordigd....

Marcolm Rowswell overleden

Gisteren ontvingen wij het trieste bericht dat op 12 mei j.l. plotseling Marcolm Rowswell is overleden. Hij was pas 18 jaar. Marcolm was lid van ons G-1-team. Onlangs werd bij hem een beenmergtransplantatie uitgevoerd. Maar al snel openbaarde zich afstotingsverschijnselen. Die zijn hem fataal geworden. Wij wensen zijn ouders, broer,...

Jeugdprogramma zaterdag 20 mei en zondag 21 mei

De competitiewedstrijden zijn inmiddels allemaal gespeeld. De eerstkomende weken zijn er nog toernooien voor een aantal teams: voor dit weekend staan op het programma: Zaterdag 20 mei: ErasmusJO17-1: Erasmus vriendentoernooi op Erasmus: verzamelen 10.00 uur. ErasmusJO13-2: VELO toernooi: verzamelen om 08.40 uur ErasmusJO11: Vredenburch toernooi: verzamelen om 09.30 uur Zondag...