sv Erasmus

HBS 3 – Erasmus 2 2-0

Vroeg op vandaag voor een middagwedstrijd, met als eerste een prima ontbijtje. Niet iedereen wist de juiste plek te vinden, van de Haagse Beek naar Madestein bleek je flink nat te kunnen worden. Een andere enkeling zat zelfs in Monster. Het bleek nog een hele puzzel om een team in het...

Jeugdprogramma zaterdag 30 april

Mede vanwege de vakantie is er slechts een beperkt inhaalprogramma voor de jeugdteams. De F3 speelt een uitwedstrijd tegen ‘s-Gravezande en verzamelt om 07.30 uur. De E1 speelt een uitwedstrijd tegen ‘s-Gravezande en verzamelt om 08.30 uur. De C1 speelt (met een aantal gastspelers) een oefenwedstrijd (uit) voor het volgende...

Indelingen Erasmus zaterdag 30 april

Aanstaande zaterdag 30 april slechts 1 wedstrijd op het programma voor Erasmus zaterdag. KSD/Marine komt op bezoek en zal om 14:30 uur aantreden op veld 1 tegen onze Erasmus zat 1. Het beloofd een spektakel te worden, tijdens en NA de wedstrijd, want na afloop zorgt een zanger voor de...

ADS VE1 – Erasmus VE 2 : 10-0

Na het gezellig samenzijn afgelopen vrijdag bij Garoeda, en inmiddels bekomen van het overheerlijke indische buffet, traden we aan voor de laatste wedstrijd, seizoen 2015-2016. Het bleek zelfs de allerlaatste wedstrijd op de velden van ADS te zijn, waarna het complex zijn poorten voorgoed sluit. Met deze twijfelachtige eer, wisten...

Receptie vanwege Koninklijke Onderscheiding Cees Los

Vanmorgen ontving onze voorzitter uit handen van burgemeester Jozias van Aartsen een Koninklijke Onderscheiding. Voor al zijn vrijwilligersactiviteiten in heden en verleden werd hij door de Koning benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. Uiteraard feliciteren wij Cees van harte met deze terechte onderscheiding. Om zoveel mogelijk mensen...

Geflatteerde nederlaag voor Erasmus 1 zondag

Erasmus 1 verloor, zij het geflatteerd, van Wippolder met 4-1. Erasmus had de eerste 20 minuten het betere veldspel echter was niet gevaarlijk in de 16 meter. Wippolder kwam er nauwelijks aan te pas maar wist uit het het niets toch te scoren. Een voorzet werd slecht verdedigd waardoor de...

Toernooien/voorbereiding nieuwe seizoen

Op een paar inhaalwedstrijden na zit de competitie voor de jeugdteams erop. In de maanden mei en juni zijn er nog de nodige toernooien en worden er (onderlinge) oefenwedstrijden gehouden. Alle teams E t/m D hebben 2 toernooien (de D2 zelfs 3) en de C1 en C2 beide 1 toernooi. Het schema...

Jeugdtrainingen deze week

Zoals eerder aangegeven is er deze week beperkte trainingen voor de jeugdteams. Vanavond (maandag 25 april trainen de D2 en de C1 en C2). Dinsdag 26 april en woensdag zijn er in het geheel geen trainingen i.v.m. (start van) de vakantie en koningsdag. Donderdag traint de D1 op het gebruikelijke...

Erasmus zondag uit tegen Wippolder 1 en HBS 3

Morgen weer twee belangrijke wedstrijden waarbij om 14:00 echt wel een krakertje op het programma staat. Wippolder (denkt) er bijna te zijn voor het kampioenschap en zal extra druk op staan en Erasmus wat gewoon ook nog de punten nodig heeft om definitief weg te blijven bij de P/D plekken....